Zajęcia dla licealistów z DUCHem

Rozpoczynamy realizację projektu „Uniwersytet Warszawski dla Juniorów i Seniorów”!

Już teraz zapraszamy licealistów do rejestracji na zajęcia dla uczniów szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2019/2020.

W ramach projektu odbędą się dwa kursy. W pierwszym semestrze uczniowie będą mieli okazję przygotować się do olimpiad historycznej, Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym oraz Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności w ramach kursu „Olimpiada na medal”. W drugim semestrze odbędzie się kurs „Matura bez stresu!”, który obejmować będzie powtórkę materiału do matury z historii i WOS-u na poziomie rozszrzonym.

Organizatorzy na każdym kursie gwarantują pakiet rzetelnej wiedzy specjalistów z DUCHa oraz specjalnie z tej okazji przygotowany podręcznik. Zajęcia odbywać będą się w małych grupach, aby zapewnić uczestnikom lepsze warunki do nauki. Na każdego uczestnika w przerwie czekać będzie obiad.

Zajęcia są bezpłane, a ilość miejsc ograniczona. Rekrutacja zacznie się już w maju, ale na kursy trzeba będzie poczekać do nowego roku szkolnego.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy wydrukować, podpisać oraz przesłać na adres dziekanat@duch.edu.pl następujące dokumenty:

RODO – oświadczenie uczestnika

Regulamin projektu

Po więcej informacji zapraszamy na stronę DUCHa.