Zaproszenie dla autorów

Działalność Fundacji skupia się na trzech głównych obszarach – działalności popularyzatorskiej, dydaktyce i edukacji. Ponieważ zależy nam na promowaniu nauk humanistycznych i społecznych zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane wydaniem publikacji w tych zakresach. Aktualnie nasze wydawnictwo prowadzi trzy serie wydawnicze.

Po pierwsze proponujemy Państwu dołączenie do grona autorów monografii Fundacji INoP – jest to seria poświęcona opracowaniom naukowym, stawiająca na oryginalność podejścia do problemu badawczego.

Ponad to od 2018 opracowujemy i wydajemy podręczniki akademickie. Pierwszy z nich, autorstwa dr-a Jarosława Szczepańskiego przeznaczony jest dla studentów nauk politycznych.

Ostatnim projektem, który wcieliliśmy w życie jest seria monografii dla studentów i doktorantów, którzy dopiero rozpoczynają badawczą przygodę.

Nasza działalność wydawnicza wywodzi się z wydawanego od 2013 roku recenzowanego i punktowanego czasopisma naukowego Polish Journal of Political Science. W ostatnim czasie czasopismo zostało dofinansowane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.